Neodhlašovat Zapomenuté hesloNový uživatel
Diskuze    •    Nástěnka    •    Články    •    Zpěvník    •    Odkazy    •    T.O. On The Roads
Seznam témat  •  RSS  •  Pravidla a nápověda  •  Nové téma


Roverky
Vše,co se týká tohoto krásného severského kraje.


Pet
editovat    smazat    26.07.2014 - 23:11    #

Márty? Márty vod Majky?

Márty
editovat    smazat    26.07.2014 - 20:45    #

Milá Elvíro,milý Medvěde.

Než napíšete nějaký příspěvek do této diskuze o mně a kempech,kde jsem se vyskytoval,in­formujte se!Nechci pak vyvracet Vaše bludy.Zmiňovaná místa,kam jsem jezdil,dávno nemám na starost.A že někdo nazve převis „Mártyho chata“,ještě neznamená,že tam jezdím a mám tam sídlo!To samé „Sodík“! A že na svým fleku na Rači mám bordel?!To neovlivním.Protože letos jsem tam ještě ani nebyl!Na Rači se stavovali kamarádi,říkali,že tam potkali Luboška,který uřízl i lavičky.Asi bylo málo dřeva.Jak ho chytnu,zbiji jej !! Co se týče „Hřebíku“. 18.7. jsem se tam stavoval a nešel jsem vzkaz: „Skuteční majitelé…atd.“Jsou to děti těch,co to stavěli,bydlí v Kozlech a prý by se chtěli domluvit.Dali jsme si spojení,ale ještě se neozvali.Bylo tam doneseno nějaký nádobí,tam si tam asi chodí občas udělat jídlo.Mají to blíž,než já. Pokud Vás oba zajímá,jak je to se jmenovanými místy,stačí napsat,nebo zavolat.Kontakt na mne má Medvěd z Lípy.Rád poskytnu informace.Tak sem prosím nepište BLUDY !!

Márty

Thomas
editovat    smazat    27.06.2014 - 18:44    #

No nevim, treba tady nekdo zna Milose Ulricha z Cesky Lipy, kterej je na voziku prave proto, ze si v noci zkracovali cestu z hospody pres nejaky skaly a jeho to stalo prerazenou pater.

Duch
editovat    smazat    27.06.2014 - 16:53    #

Thomasi,to znamená že je sice v rukou Božích,ale má Anděla strážného pěkně zlomyslnou kurvu.. :-2) :-2)

Thomas
editovat    smazat    27.06.2014 - 16:05    #

Duch: Že se někdo vožere a pak leze v noci po skalách, to nemá s bohem nic společnýho, jen s lidskou blbostí.

Duch
editovat    smazat    27.06.2014 - 11:56    #

Kregane ,nejni první ani poslední,pamatuju se,že ještě za Komančů se 2 nebo 3 kluci naprali na Mezný a zřítili se do Divoké soutěsky… „všichni jsme v rukou Božích.“

Toulavej Medvěd
editovat    smazat    26.06.2014 - 15:51    #

Aki- Nevím jak budu mít volno na brigádu RP ale na Ronov se rád přidám kdykoliv a nemusí to být zrovna hurá akce :-16)

Aki
editovat    smazat    23.06.2014 - 22:19    #

V nejbližší době brigádu na Ronově neplánuji,jen jsem trochu chtěla zmapovat situaci. Rozhodně si ale myslím,že by se s tím bordelem,který tam dělá už dlouho ostudu mělo něco udělat. Pokud se najdou lidé,kteří mají podobný názor,budu moc ráda. Pokusím se prosadit Ronov při podzimní brigádě RP. Obrátit se na Kravařské je taky dobrý nápad-Toulavej Medvěde dík za podnět.

kregan
editovat    smazat    23.06.2014 - 18:24    #

Student, po němž policie pátrala na Kokořínsku, byl nalezen mrtvý http://www.ceskenoviny.cz/…rtvy/1094284

Ten musel bejt nalitej, jak zákon káže. Chudáci učitelé, to už zavání vězenim.

Toulavej Medvěd
editovat    smazat    12.06.2014 - 12:52    #

Duch- Pamatuji před 4–5 lety když tam byl zbudován přístřešek, tenkrát jsem tam s Ájou tábořil na ranní svítání. Byla tam posečená tráva prořezána křoviska a opravdu uklizeno po nás jen o trochu líp :-16) Toho místa je obrovská škoda už tam lezu od dětství a trhá mi to srdce. Jsem pro úklid ale teď v červnu je to vážně jen mrhání časem, lidi se už chovají jako prasata a to urážím to chutné zvíře :-x Jen kolik bordelu je naházeno pod hradbami všude nasráno i ve věži, v rohu zprava od brány kam se chodilo spát do závětří to smrdí jak moje nohy po týdením vandru :-4)

Pro AKI rád se přidám na brigádu pokud budu mít volno ale tak říjen-listopad to už po kopcích chodí víc slušných lidí a bude to víc poznat že tam něco proběhlo ale přes léto tam nehnu ani prstem a přeji spoustu zdaru a síly a hodně brigádníků co dělají zbytečnou práci ale možná se přeci jen přijdu podívat :-17)

Duch
editovat    smazat    11.06.2014 - 12:14    #

Medvěde,byli jsme tam se Žandou minulý rok v dubnu a byl tam takovej bordel až vstávaly vlasy hrůzo na hlavě,rozkoplá keška,asi 5 ohnišť,samozřejmě štosy novin na mastňácké pálení,hnus ,kekel a eklhaft,už tam asi nepolezem… :-6) :-6) Je to nejvýše položená černá skládka odpadu v českopípském o­krese

Toulavej Medvěd
editovat    smazat    11.06.2014 - 09:25    #

Aki- na Ronově je smeťák ale uklízet tam před letní sezonou je mrhání času a energií :-11) V dubnu jsem odnášel pytel s bordelem jen co jsem unesl. Nejlépe by bylo tam přijet ve všední den naházet to všechno na hromadu a zapálit :-x Nebo se stavit na íčku v Kravařích a poptat se jak jim funguje turistický ruch a že by třeba okolní obce taky přidaly ruce k dílu :-16)

Toulavej Medvěd
editovat    smazat    11.06.2014 - 09:17    #

letos už po 3 ve stejném místě :-x http://www.rozhlas.cz/…ici--1360653 Poprvé tam hořelo koncem března . Podle dobráků z Kravař co tam jezdí hasit jde prý o úmyslně zapálený . Lidi dávejte bacha jak topíte pod skalama jak to jednou chytne od trempské osady tak to bude teprve průser.

A kdyby ste náhodou narazily na toho zmetka co to dělá tak nakopat do řiti a pověsit na strom za koule :-4)

Aki
editovat    smazat    09.06.2014 - 11:10    #

Kamarádi,kdo jste byl v poslední době na Ronově,napište prosím,jak to tam vypadá s bordelem.

Pet
editovat    smazat    05.06.2014 - 20:54    #

Tak jo, Tony… jen se s dovolením vyse… na kešku a pomazlím Čitu.

Tony
editovat    smazat    05.06.2014 - 20:23    #

V pohodě Pete – vydejchej se, pomazli nejbližší kešku, sbal uzdu a někdy někde u ohně:)

Rychlá noha
editovat    smazat    05.06.2014 - 19:08    #

To je fákt, to, že jsou v okolí Husí cesty převisy ví každej votruba, kterej tam aspoň jednou v životě byl. Tudle jsem slyšel na českým rozhlasu mluvit soudruha Pechara o Amerikách, jak tam jezdí odmala se spacákem. Aby to tam náhodou někdo nezničil :-D

Pet
editovat    smazat    05.06.2014 - 15:11    #

Tony: Pete – a tahle tvoje věta o keškách – to je co? „Co je na tom nebezpečnýho? Co je na tom kurnya za špatnost v porovnání třeba s Jenčem…“ Tak mi tady Pete nepiš, že ti cpu do huby, co tam není a raději si pamatuj, co jsi tady napsal, ty kešpsychozávis­láku:).

Ukázka profesionální demagogie? ;-) Tam se psalo o Velký husí cestě a vo tom, jak nějaká kráva v rádiu řekla, že sou okolo pěkný převisy – načež začla panika, že prej to „ničí kempy“. No to teda nevim. Podle stejný logiky by kempy mohla a musela zničit kdejaká knížka od Nevrlýho. VHS ani u žádnýho kempu neni. Tvrzení, že nějaká promluva v rámci čehokoli ohrožuje kempy je stejná pošahanost, jako Jenčovo zdůvodnění, že kempy ničej archeologický vrstvy. Jeskyně víl je na turistickejch mapách, a vypadá to tam jak to tam vypadá. To jako vytáhnem do tažení proti mapám? Koneckonců, taky jsou na nich namalovaný skály… Chtělo by to trochu rozumu pod stetson.

Tony
editovat    smazat    04.06.2014 - 08:39    #

„Jednou takhle ve skalách“ je povídka od Kawi a je z pískovců. Proto ji dávám sem do Roverek, ačkoliv je z Českého ráje:) http://www.trampsky-magazin.cz/…awi-289.html

Aki
editovat    smazat    03.06.2014 - 19:30    #

Keška může být pro kemp likvidační-i když se odstraní,tak tam lidi ještě potom dlouho chodí. Slyšela jsem,že se chtěl někdo někomu pomstít,tak mu dal na kemp kešku.Keškaři jsou různí,některým určitý vztah k přírodě nelze upřít,ale většinou trochu jiný než trampové.