Neodhlašovat Zapomenuté hesloNový uživatel
Diskuze    •    Nástěnka    •    Články    •    Zpěvník    •    Odkazy    •    T.O. On The Roads
Seznam článků v rubrice


Vitamín Kř  ,  aktualizováno 2013
Občas se mi vyskytne v emailu aktuální číslo časopisu o pískovcích, toulání a trampech. Vábí-li tě pískovce sladkým hlasem, určitě se začti.


Trampové v médiích  ,  aktualizováno 15.4.2010
Na internetu a v médiích je mnoho informací. Snadno se může stát, že tě některé perličky týkající se trampigu v tom každodenním toku minou. Zde bych chtěl upozorňovat právě na nenápadné, ale přínosné texty, záznamy apod.


Malá úvaha o trampech
Humorně pojatý textík pojednávající o druzích "trampů".


Trampský bágly - díl 2. Tele
Další část seriálu o batozích, jež dýchají romantickou atmosférou, vznikla díky Honzovi, který se zaprodal našim spárům a sesmolil pro nás pár řádků a dodal pěkné fotografie.


Trampský bágly - díl 1. USka
Mému srdci jsou vzhledem k trampingu blízké obstarožní plátěné bágly, kožené tornistry a podobné skvostné kousky. Proto se tu nedočtete o posuvných systémech, kosmických materiálech, ale dočtete se o věcech, které mají mnohem větší kouzlo a atmosféru. Určitě se v tomto seriálu zmíním o klasice a tím jest USka a tele. Později, pokud čas dovolí, bych rád cancnul pár slov a poznatků o dalších báglech, na které jsem na cestě lesem narazil.


Rezence knihy Kronika trampingu v Jizerských horách
Recenze vydařené knihy od Pavla D. Vinkláta - Kronika trampingu v Jizerských horách, jež vás seznamí s obsahem, provedením a nádechem knihy.